Konak Lg Servisi

Konak LG Servisi olarak sizlere haftanın 7 günü 24 saat teknik servis hizmeti vererek evinizde bulunan cihazlarınızın arıza tamiri, periyodik bakımı ve montajını uzman teknisyenlerimiz ile tecrübeli çalışanlarımız sizlere daima en iyi ve en kaliteli hizmeti vermektedir.

Tam donanımlı servis araçları ile İzmir Bolge Servisi İzmir ’in tüm bölgelerinde hizmet vermeye devam etmektedir. Uzman kadromuz ile cihazlarınızın arıza tespitini yaptıktan sonra değişimi gereken parçaları orjinal yedek parça ile değiştirerek konak lg servisi 1 yıl parça ve işçilik garanti hizmeti sunmaktayız. Tecrübeli çalışanlarımız ile sizlere daima profesyonel bir hizmet vermekteyiz.
İzmir LG Servisine ulaşmak için çağrı merkezlerimizi arayarak dilediğiniz gün ve saat aralığında randevularınızı bırakabilirsiniz. Sizlere gezici mobil ekiplerimiz hızlı bir şekilde ulaşarak yerinde teknik servis hizmeti verecektir. Firmamız alanında en iyi teknik servis hizmeti veren bir firmadır.

LG Beyaz Eşya Servisi İzmir Konak Servisimizin başlıca faaliyet alanları buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima ve kombi dir. Tüm bakımları ve onarımları yapıldıktan sonra, en kısa zamanda adresinize getirilip montajı yapılır. Bakım işinden montaja, arıza onarım, yedek parça ve aksesuardan tüm ihtiyaçlarınıza kadar üstün elemanları ve tam donanımlı ekipmanları ile beyaz eşyalarınız ilk günkü performanslarına geri kavuşacak. Yeşilyurt servisi olarak siz değerli müşterilerimize nitelikli hızlı bekletmeksizin servis hizmeti sunmaktayız.

LG Beyaz Eşya Servisi İzmir Konak Bulaşık makinenizdeki problemlerinizi tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile gerekli bakımı ve onarımı göstererek uzun vadeli kalıcı çözümler sunmaktayız. Yeşilyurt aşama servisi olarak ve İndesit marka cihazlarınızın tamir bakım onarım işleriniz yapılır Yeşilyurt kombi tamiriniz itina ile yapılır. Saat gecenin kaçı olduğu bizim için hiç önemli değil, sürekli olarak servis kaydı alan operatörlerimiz sizlere sabahın ilk saatlerine ya da çalışan müşterilerimiz için iş çıkış saatlerine dahi randevu verebiliyor. Firmamızla iletişime geçmek için belirli bir saati beklemenize gerek yok. Güler yüzlü personelimiz size ürününüzün arızasıyla ilgili bilgi verecektir.

İzmir Konak LG Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0 850 775 07 07
Çağrı Merkezi : 0 850 775 07 07
Mail Adresi : destek@izmir-onlineservis.com

Not : Servisimiz özel servis olarak sizlere hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın