Beğenerek aldığınız ve hemen hemen her ihtiyaçlarınızı karşılayan beyaz eşya ve elektrikli aletleriniz zaman zaman bozulabilirler.

Beğenerek aldığınız ve hemen hemen her ihtiyaçlarınızı karşılayan beyaz eşya ve elektrikli aletleriniz zaman zaman bozulabilirler. Bu durumda Arçelik Servisi yetkin bir servis olup bütün bilgi ve teknik donanımı tam olan bir beyaz eşya ve kombi servisi olarak sizlere servis sunar. Yetkili servisler için hemen iletişime geçebilirsiniz. Hizmet servisimiz gayet geniş olup bu tür ürünleriniz ile ilgili hemen her ihtiyacınıza cevap verebilecek teknik kadroya sahiptirler.

Cihazlarınızın satış sonrasında bütün teknik servis desteği gerektiren durumlarında Arçelik servisine sadece telefon etmeniz ya da sistemimizden talep formu doldurmanız yeterli olacaktır. Servis ekipleri talep ettiğiniz saat be tarihte bildirdiğiniz adrese ulaşıp gereken hizmeti sizlere sunacaktır. Arçelik servisi ürünlerinizde kurulum, tamir, montaj, temizlik, bakım gibi bütün ihtiyaçlarınızı en çabuk ve temiz, şekilde yaparak sizlere teslim ederler.

Arçelik servis ücreti kaç lira?

Ürünleriniz eğer garanti kapsamının dışındayım servis ücreti 150 TL’dir. Bu fiyatlar bilgilendirme amacı ile verilen fiyatlandırma ne fiyat yapılan inceleme sonucunda veriliyor. Bu fiyatlara KDV de dahil edilmektedir. Bu şekilde Arçelik servis ücreti ne kadar sorusuna cevap vermiş oluyoruz. Daha fazla bilgi almak isterseniz Arçelik yetkili servisleri arayarak bilgi alabilirsiniz.

Beyaz eşya servis ücreti yasal mı?

Hayatta herkes emek verdiği işin karşılığını alır ve alması da gerekir. Şöyle düşünün bir arıza için size bir telefon geliyor. Birçok kez elinizdeki işi bırakıp bu iş için yol yapıyor ve yakıt harcıyorsunuz. Fakat müşteriler üzenlerin de nakit para olmadığı gerekçesi ile arızanın giderilmesi talep etmiyor ise bu durumda da yine arıza tespit ücreti ismi altında ücret alınacak. İşte burada akıllar Beyaz eşya servis ücreti yasal mı sorusu gelmektedir. Evet bu uygulama tamamen yasal olup belirli sınırları aşmaması gerekiyor. Arıza tespit ücreti tamamen garanti bitiminde talep edilen bir ücrettir. Eğer ürünlerinizin garantisi var ise bu durumda özel servis sizden herhangi bir ücret talep edemez.

Arçelik servis ücreti ne kadar?

Arçelik servis ücreti ne kadar sorusuna çeşitli cevaplar verebiliriz. Çünkü Türkiye’nin her bölgesinde farklı farklı özel servis bulunmaktadır. Servis ücreti arızalı olan cihazınızı göre de farklılık göstermektedir. Ayrıca eğer cihazınızın henüz garanti kapsamı dolmamışsa yetkili servis size arıza için geldiği zaman herhangi bir ücret talep etmez. Garanti kapsamında olan cihazlarda eğer arıza garanti içindeki sebeplerden dolayı meydana geldiyse herhangi bir ücret alınmıyor. Üstelik cihazınız tamamen ücretsiz olarak tamir ediliyor.

Arçelik servisi kaç günde gelir?

Aniden evinizde bulunan Arçelik marka eşyanız arıza yaptı ve siz hemen Arçelik servisini aramanız gerekiyor ama Arçelik servisi kaç günde gelir sorusu aklınıza takıldı. Arçelik servisini aradığınız zaman eğer sıra varsa sizi biraz bekletebilirler. Sizlere hangi gün hangi saatte geleceklerini söylerler. Çünkü artık her evde beyaz eşya, TV gibi pek çok elektronik eşya bulunuyor ve bozulması halinde hemen servise başvurulur.

Eğer Arçelik marka bir ürün aldıysanız ve kurulum için özel servisi bekliyorsanız. Ürününde Arçelik sevisi elemanları ile birlikte size ulaştırılır. Bunun süresi ise en geç 2 iş günü kadar bir zaman sürmektedir. Bu süre 2 iş günü küçük ev aletleri için geçerlidir. Ama beyaz eşya aldıysanız en geç 1 haftalık biri zaman dilimi süresi bulunmaktadır. Bunun nedeni ise aldığınız ürün Arçelik servisine ulaşması gerekir ki özel servis elemanları da hem ürününüzü size teslim etsin hem de kurulumunu gerçekleştirsin.

Kaynak: https://arcelik.servisnumarasi.com.tr