Çiğli Vestel Servisi

İzmir çiğli vestel servisi merkezimiz ile sizlere profesyonel yardım sağlayabilecek teknisyenlerimiz ile her konuda destek alabileceğiniz teknik servisimize dilediğiniz zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. Uzman kadromuz kullanmış olduğunuz beyaz eşyaların tamiri konusunda sizlere 7/24 yardım sağlayabilmek adına burada yer almaktadır.  Kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan servisimize internet sayfamız veya çağrı merkezimiz üzerinden ulaşım sağlayabilrisiniz. Sizlere 1 tık kadar yakınız.

Saha ekiplerimiz hızlıca sorun çözümlemek adına sizlere yardımcı olmaktadır. Kolay ve hızlı çözümler için sizler ile en uygun fiyat garantisi ile değişim olan parçalar için bir yıl servis garantisi kapsamı altında olduğunu da belirtmeliyiz.  21 yüzyıl dünyasında insanlar gündelik yaşamlarında bile yenilikçi ve pratik bilgileri tercih ediyorlar, daha rahat ve kolaylıklar sayesinde yaşantılarımızda oldukça huzurlu olmaktadır.

Çamaşır makineleri olmadığını düşünürsek, bütün bulaşıkları elimizde yıkamamız gerektiğini hayal edelim, hem zaman kaybı hem yorgunluk hemde fazla su tüketimi ile oldukça zahmetli gibi duruyor. Ancak bu makineler sayesinde tek tuşla bütün hepsini daha hızlı ve tasarruflu bir şekilde yıkıyoruz.

Vestel Marka Ürünlerinizin;

  • Ürün Kurulumu
  • Ürün Bakımı
  • Ürün Analizi
  • Ürün Onarımı, Tamiri

Profesyonel saha ekibimiz ile 7/24 hizmet vereceğimiz izmir-onlineservis.com web sayfası üzerinden arıza destek kaydı oluşturabilir, dilerseniz Çiğli Vestel Servisi iletişim bilgilerimizden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Çiğli Vestel Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0 850 775 07 07
Çağrı Merkezi : 0 850 775 07 07
Mail Adresi : destek@izmir-onlineservis.com

Bir cevap yazın