Yeşilyurt Vestel Servisi

İzmir yeşilyurt vestel servisi ile kullanmakta olduğunuz beyaz eşyaların, televizyon, kombi, klima gibi önemli cihazların bakımı, tamiri konusunda yardımcı olabilecek kaliteli uzman ekiplerimize dilediğiniz vakit ulaşım sağlayabilirsiniz. Kullandığınız eşyalar zaman içersin de yarattıkları sorunlar nedeni ile zor anlar yaşamanıza neden olmaktadır. Çünkü beyaz eşyalar insanların en büyük destekçisidir. Hem zaman, hem kullanım alanları gereği daha hızlı ekonomik çözümler üretmesi insanlar için en büyük yarardır.

Gelişmiş teknolojiler sayesinde daha kullanışlı ve kolay kullanımları sayesinde neredeyse her evde kullanımda olan beyaz eşyalar, sürekli çalışmaları, aşırı yüklemeler veya kullanım hatası gibi nedenlerden bozulabilir. Makine içerisinde bir parçanın zaman içersinde zarar görmesi makinenin çalışmamasına neden olmaktadır. Firmamız sizlere en iyi imkanları sunarak kullanmakta olduğunuz ürünlerin garantisi süresi olmasa bile yeşilyurt vestel servisi olarak yapacağı işlemlerde bir yıl servis garantisi sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekibimiz, her anlamda profesyonel olarak teknolojiyi takip ederek çözümleri yerinde en kısa sürede sağlamaktadır.

Servisimiz, vestel markalı ürünlerin tamiri, onarımı veya montajı konusunda izmir bölgesinde en uygun fiyatlara çözümler üretmektedir.Çünkü uzun zamandır sizlere burada yardımcı olan firmamız, yıllardır müşterilerine en iyi şekilde yardımcı olarak kendi sektöründe bir numaralı teknik servis hizmeti sağlamaktadır.  İzmir yeşilyurt servisi merkezimiz her mahalle ve caddeye hizmet vererek sorunlarınızı en erken çözümler sunabilmek adına 7/24 hizmet vermektedir.

Bizlere çağrı merkezi üzerinden ulaşım sağlayabileceğiniz gibi ayrıca internet sayfamız üzerinden de arıza destek kaydı oluşturabilirsiniz. En iyi çözümler için ;

İzmir Yeşilyurt Vestel Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0 850 775 07 07
Çağrı Merkezi : 0 850 775 07 07
Mail Adresi : [email protected]

Bir cevap yazın