Yeni Girne Vestel Servisi

İzmir yeni girne bulvarı vestel servisi olarak sizlere 7/24 yardımcı olabilecek beyaz eşya teknik servisimiz her noktaya garantili çözümler götürerek mutlak çözümler sağlamaktadır.  Bu sayede hem zamandan tasarruf sağlıyorsunuz hem de en uygun fiyatlara makinelerinizin tamirini yaptırabiliyorsunuz. Müşteri memnuniyetini baz alan firmamız doğal olarak daha güvenilir bir yol haritası çizmektedir. Sizlerde her gün onlarca müşterilerimizin yaptığı gibi bizlere telefon aracılığı ile ulaşım sağlayarak servisimize taleplerinizi ileterek zahmetsiz çözümlerden faydalanabilirsiniz.

Günümüzde dünyaca üstünlüğünü sağlamış vestel firması gerek beyaz eşyalar, televizyonlar klimalar gibi bir çok önemli noktada gelişmiş aşamalar kaydederek kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlamıştır. Bugün bir çok müşterisi ile vestel firması kalitenin sembolü olarak anılarak insanlar için büyük bir fırsattır. Evlerde iş yerlerinde bir çok farklı alanda kullanılması ile bir çok sorunu da beraberinde getirmiştir.  Çünkü her elektronik cihazlarda olduğu gibi bu tarz ürünlerde de zaman içersinde sorunlar meydana gelebilmektedir.

Hizmetleri ve elde ettiği başarılar sayesinde Yeni Girne vestel servisi merkezimizde uzun yıllardır Karşıyaka bölgesinde sizlere hizmet vermekteyiz.  Firmamız kesinlikle kalitesinden taviz vermeyerek her müşteriye yardımcı olabilmek adına çalışmalar yapmaktadır. Kullanmakta olduğunuz ürünün garanti süresi dolmuş olsa bile kesinlikle sizlere profesyonel yardım sağlayan ekibimiz, yapacağı değişim, tamir işlemleri için bir yıl boyunca servis garantisi sunmaktadır.

Daha nitelikli ve kaliteli bir yaşamın içersinden sorunsuz ve en uygun fiyatlara yararlanmak için bizlere internet sayfamız üzerinden veya çağrı merkezimizden ulaşarak destek talebi oluşturabilirsiniz, en kısa sürede ekiplerimiz tarafınıza ulaşım sağlayarak sorunlarınızı kolayca çözümleyecektir.

İzmir Yeni Gürne Bulvarı Vestel Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0 850 775 07 07
Çağrı Merkezi : 0 850 775 07 07
Mail Adresi : destek@izmir-onlineservis.com

Bir cevap yazın