Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi Oluştur
İzmir Beyaz Eşya Yetkili Servisi Olarak Profesyonel Ekibimiz ile Her Noktaya Hızlı Çözümler Sunabilecek ve Ayrıca Sizlerin Taleplerini Çözümleyebilecek Ekibimiz Hazır Bir Şekilde Bekliyor
Destek Al

Tepecik Vestel Servisi

Tepecik Vestel Servisi

İzmir tepecik vestel servisi ile beyaz eşyaların bozulma, arıza yapma gibi durumlarında sizlere profesyonel teknik hizmet verebilecek servisimize dilediğiniz zaman ulaşım sağlayarak arıza destek kaydı oluşturabilirsiniz. Çalışanlarımız vestel markalı kullanmakta olduğunuz ürünler konusunda bilgiye sahip ve en hızlı çözümler ile karşınızda. Yıllardır bu sektörde burada müşterilerine hizmet veren ekibimiz bir numaralı servis olarak onlarca kişiye hizmet aktarmaktadır.

Sadece beyaz eşya değil, kombi, klima, televizyon gibi alanlarda da sizlere yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda yapmış olduğu değişimler orijinal yedek parçalar ve bir yıl servis garantisi altında yer almaktadır. Garanti süresi dolmuş olsa bile sizlere yardımcı olan servisimize güvenebilirsiniz.Sonuç olarak almış olduğunuz ürün için ileriye dönük düşünmelisiniz, yaşayacağınız arıza durumlarında en kısa şekilde sorunları ortadan kaldırabilen kişileri tercih etmeniz sizin açınızdan oldukça verimli olacaktır.

Günden güne gelişen teknoloji sayesinde insanlar için kolay ve daha kullanışlı ürünlerin çıkması bir çok rekabete yol açmıştır. Aynı zamanda kullanım hatası kaynaklı hataların artması bilinçsiz bir şekilde kullanımı yaşamaktan geçmektedir. Tepecik vestel servisi merkezimize ulaşan şikayetler arasında müşterilerin makinelere alacağından fazla yükleme yaparak sorunlar yaşamasından kaynaklı olmuştur. Çünkü her makinenin belli bir kapasitesi olduğu için bunun üzerine çıkıldığında performansı düşerek anlık bozulmalar meydana gelebilir. Bu yüzden dikkatli ve düzenli kullanılması daha doğru olacaktır.

İzmir Tepecik Vestel Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0 850 775 07 07
Çağrı Merkezi : 0 850 775 07 07
Mail Adresi : destek@izmir-onlineservis.com

16 Ocak 2018
336 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Servisi Ara