çeşme bosch servisi menemen arçelik servisi karabağlar klima servisi izmir televizyon servisi buca samsung servisi torbalı eca servisi kemalpaşa ferroli servisi seferihisar vestel servisi güzelbahçe lg servisi narlıdere demirdöküm servisi balçova ariston servisi urla siemens servisi konak viessmann servisi bornova vaillant servisi karşıyaka buderus servisi çiğli beko servisi aliağa baymak servisi foça regal servisi menderes profilo servisi bayraklı indesit servisi karabağlar televizyon servisi gaziemir bosch servisi

Arıza ve Destek Talebi Oluştur
İzmir Beyaz Eşya Yetkili Servisi Olarak Profesyonel Ekibimiz ile Her Noktaya Hızlı Çözümler Sunabilecek ve Ayrıca Sizlerin Taleplerini Çözümleyebilecek Ekibimiz Hazır Bir Şekilde Bekliyor
Destek Al

Sıkça Sorulan Sorular

Buzdolabım çalışmıyor ne yapmam gerekiyor?
Öncelikle buzdolabınızın fişi, prize doğru takılmış mı? Takılmamışsa; buzdolabınızın fişini prize takın. Sonrasında buzdolabınızın bağlandığı prizin sigortası ya da ana sigortası atmış mı? Atmışsa sigortayı kontrol edin. Hala sorununuz çözümlenmediyse lütfen bizim ile iletişime geçiniz, sizlere en hızlı ve iyi şekilde sonuca kavuşturacağımızın garantisini verebiliriz.
Buzdolabım aşırı sesli çalışıyor?
Ortam sıcaklığının değişmesine bağlı olarak buzdolabının çalışma performansı değişebilir. Buzdolabınızda sarsılma ya da gürültü varsa zemin düz değil ya da zayıf olabilir.. Ancak bu sorun sürekli ise lütfen fazla zaman geçmeden bizlere arıza kaydı bırakmanızı öneririz sizlere daha iyi çözümler sunabilmek adına.
Buzdolabımın soğutucu sıcaklığı yeterli ama dondurucu sıcaklığı çok düşük neden?
Buzdolabının dondurucu bölme sıcaklığı çok düşük bir sıcaklığa ayarlanmış olabilir. Buzdolabının dondurucu bölme sıcaklığını daha yüksek bir dereceye ayarlayıp kontrol ediniz.
Bulaşık makinem çalışmıyor ne yapmalıyım?
Bulaşık makinenizin elektrik fişi takılmamış olabilir. Bulaşık makinenizin bağlandığı prizin sigortası ya da ana sigortası atmışsa sigortayı kontrol edin. Bulaşık makinenizin su giriş musluğunun açık olduğundan emin olun. Bulaşık makinenizin Açma / Kapatma düğmesine basarak makineyi açtığınızdan emin olun. Bulaşık makinenizin kapısını kapattığınızdan emin olun. Bulaşık makinenizin su giriş hortumu ve makinenizdeki filtrelerin tıkalı olmadığından emin olun. Eğer sorununuz hala çözülmediyse arıza kaydı oluşturabilirsiniz.
Çamaşır makinemin içinde su var ne yapmalıyım?
Üretim sırasında kalite kontrol işlemleri nedeniyle makinede bir miktar su kalmış olabilir. Bu arıza değildir, suyun makineye zararı yoktur.
Çamaşır makinemin su almıyor ne yapmalıyım?
Çamaşır makinenizin musluğu kapalı olabilir. Su girişi musluklarını açın. Çamaşır makinenizin yükleme kapağı kapanmamış olabilir. Yükleme kapağını kapayın.
Çamaşır makinesı su tahliye etmiyor ne yapmalıyım?
Çamaşır makinenizin su gideri hortumu tıkanmış veya kıvrılmış olabilir. Hortumu temizleyin veya düzeltin. Pompa filtresi tıkanmış olabilir. Pompa filtresini temizleyin.
Kurutma makinesı kurutma işlemi uzun sürüyor?
Kapak filtresi ve filtre çekmecesi temizlenmemiş olabilir. Kurutma makinesı kapak filtresi ve filtre çekmecesini temizleyin.
Kurutma makinesi kurutma sonunda çamaşırları nemli çıkıyor?
Kurutma makinesine aşırı çamaşır yüklenmiş olabilir.
Kurutma makinesi çalışmıyor ne yapmalıyım?
Elektrik bağlantısını ve sigortayı kontrol edin. Arıza elektriksel ise elektrikçi çağırın. Kurutucunun rezistansı ya da termostat arıza yapmış ve değişmesi gerekiyor olabilir.
Klimanız çalışmıyorsa aşağıdakilere dikkat edin!
Sigortanın atıp atmadığını ve devre kesiciyi kontrol ediniz. Zamanlayıcıyı çalıştırma sırasında bir hata yapıp yapmadığınızı kontrol ediniz.
Klimanız etkili olarak soğutmuyor veya ısıtmıyorsa;
Filtrenin kirli olup olmadığını kontrol ediniz. Sıcaklık ayarının doğu yapılıp yapılmadığını kontrol ediniz. Klimanızı çalıştırdığınızda oda çok sıcak ise soğutma için biraz bekleyiniz. Ünitenin hava giriş ve çıkış pencerelerinin önünde bir engel olup olmadığını kontrol ediniz.
Klima sis üflüyorsa;
Klimanızın bulunduğu ortam çok nemli ise, klimanızdan çıkan hava akımının sıcak havayı soğutması ile buğulanma oluşacaktır. Bu klimanızın yanlış çalışmasından kaynaklanmaz ve bir arıza değildir.
Call Now ButtonServisi Ara