Narlıdere Vestel Servisi

İzmir Narlıdere vestel servisi ile profesyonel konuda beyaz eşyalarınızın sorunlar hakkında teknik hizmet alabileceğiniz, aynı zamanda saha ekiplerimiz ile zaman kaybetmeden yaşamış olduğunuz problemleri çözümleyebileceğiniz bir firma olarak uzun yıllardır burada her noktaya hizmet veriyoruz. Garantili çözüm arayan müşterilerimiz için parça değişimi esnasında bir yıl boyunca servis garantisi sunulmaktadır. İzmir bölgesinde en uygun fiyatlar ile Narlıdere semti ve civar mahallerinde sizlere yardımcı olmaktayız.

Kalite ve profesyonel hizmetin gerçek adresi olarak, her noktaya hızlı servis hizmetleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan servisimiz kullanmakta olduğunuz beyaz eşyalar konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Narlıdere bölgesinde yer alan firmamız her anlamda müşterilerine yardımcı olabilmek adına narlıdere vestel servisi merkezimize internet ve çağrı merkezimiz aracılığı ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bozulan veya bakım yaptırmak istediğiniz anlarda sizlere her daim yardımcı olabilecek teknik ekibimize ulaşmak veya randevu almak için ;

İzmir Alsancak Vestel Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0 850 775 07 07
Çağrı Merkezi : 0 850 775 07 07
Mail Adresi : destek@izmir-onlineservis.com

Bir cevap yazın