Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi Oluştur
İzmir Beyaz Eşya Yetkili Servisi Olarak Profesyonel Ekibimiz ile Her Noktaya Hızlı Çözümler Sunabilecek ve Ayrıca Sizlerin Taleplerini Çözümleyebilecek Ekibimiz Hazır Bir Şekilde Bekliyor
Destek Al

Gürçeşme Vestel Servisi

Gürçeşme Vestel Servisi

İzmir gürçeşme vestel servisi ile hayatınızdaki en önemli eşyaların bakımı, tamiri konusunda uzman kadromuz ile sizlerin yanınıda olabilecek aynı zamanda vestel markalı kullanmış olduğunuz bütün ürünlerde sizlere yardımcı olabiliriz. Hem en uygun fiyatlara hemde hızlı çözümler ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız yapacağı bütün işlemler için 1 yıl boyunca servis garantisi sunmaktadır.

Servisimiz, İzmir bölgesinde her noktaya kesintisiz çözüm sağlayarak piyasada bir numaralı olmayı başaran firmalar arasında yer almaktadır. Yıllardır burada müşterilerine garanti süresi dolsa bile yardım sağlayan kalite, hız ve güven konseptini benimseyerek yardımcı omayı hedefleyen gürçeşme vestel servisi merkezimize internet yolu veya çağrı merkezimiz üzerinden ulaşım sağlayabilir dilediğiniz zaman arıza destek kaydı oluşturabilirsiniz.

Şirketimiz yıllardır bu sektörde iş yaptığı için bu bölgeyi çok iyi bilerek sorun yaşadığınız durumlarda saha ekiplerimiz en kısa şekilde tarafınıza ulaşır, sorunu yerinde çözümleyerek en iyi şekilde yardımcı olmaktadır. Servisimize ulaşan şikayetler arasında beyaz eşyaların durduk yere çalışmama sorunu birden fazla nedenden kaynaklandığı gibi makinenin içine aşırı yükleme yapılması da buna neden gösterilebilmektedir. Uzmanlarımız makinelerin aşırı fazla yüklenilmeden kullanılmasını ve talitmaların doğru şekilde yerine getirilmesi gerektiğini belirtmektedir. Buna bir örnek vermek gerekirsebulaşık makinelerin ağzına kadar doldurulup bulaşıkların yerinden taşarak yıkama esnasında engel olması hem daha az hijyenik yıkamaya hemde bozulmalara neden olabilecek sorunları oluşturmaktadır.

Servisimize ulaşım sağlamak için ;

İzmir Gürçeşme Vestel Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0 850 775 07 07
Çağrı Merkezi : 0 850 775 07 07
Mail Adresi : destek@izmir-onlineservis.com

08 Ocak 2018
360 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Servisi Ara