Gaziemir Vestel Servisi

İzmir Gaziemir Vestel Servisi olarak uzun zamandır, Vestel markalı klima, televizyon, beyaz eşya gibi evinizin ana temellerini oluşturan cihazların teknik servis hizmetini sağlıyoruz. Profesyonel ve garantili bir şekilde ayrıntılı servis hizmetini, garanti süresi dolan veya yeni cihazların her türlü bakımını, onarımını sağlaya bildiğimizi belirtmek isteriz.

Beyaz eşyalar erkek veya kadın olarak hayatımızda kullanım açısından büyük bir yere sahiptir. Günlük hayatımız dışında bir çok iş yerinde de kullanılan bu ürünlerin bozulması aksiliklere yol açabilmektedir. Böyle durumlarda sizlere Gaziemir Vestel Servisi olarak 7/24 hizmet verdiğimizi belirtiriz.

Örnek olarak sizlere kullanım hatası nedeni veya cihazın kendi problemleri nedeni ile sorunlar meydana getirebilir. Tam donanımlı araçlarımız ve ekipmanlarımız ile servisimiz sizlere geldiğinde bütün işlemleri yerinde hızlıca çözümleyebilecek kadar yetenekli ve bilgilidir. Kombiniz bozuldu, çalışmıyor. Bu durumda yapacaklarınız veya çözüm arayışlarınız daha fazla zarara sokabilir. Bilinçsiz düzeltmeye çalışmalar ürününüze daha büyük zarar verebilir. Eğer çözüm için servisimize ulaşırsanız, sizlere önerecekleri talimatlar ile çözüm sağlanmıyorsa mutlaka yetkililerin kontrol etmesi gereken durumlar olduğunun garantisini verebiliriz.

Kombi sorunları veya evinizde diğer cihazların eski performansları ile çalışmamamsı düzenli bakımlarının yapılmamasından kaynaklıdır. Çünkü bu tarz elektronik cihazların performanslarının yüksek olabilmesi için düzgün ve doğru bakımın şart olduğunu söyleyebiliriz.

İzmir’in en güvenilir, kaliteli ve uzman kadrosu için ;

Gaziemir Vestel Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0 850 775 07 07
Çağrı Merkezi : 0 850 775 07 07
Mail Adresi : destek@izmir-onlineservis.com

Bir cevap yazın