Çiğli Alarko Servisi

Çiğli Alarko Servisi teknik hizmetleri olarak Alarko marka Tv, Televizyon, Klima, Kombi, Alarko Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, ve benzeri cihazlar tamir bakım onarım özel teknik servis hizmeti veriyoruz.

Beyaz eşya servisi konusunda güvenilir, hızlı doğru ve kaliteli çözümler üreten Servisimiz yılların verdiği tecrübe ve alanında uzmanlaşmış kadrosu ile  hizmetinizdedir. Orijinal yedek malzeme kullanmanın verdiği avantaj ve kadromuzun uzmanlığı ile 1 yıl garanti veriyoruz.  Herhangi bir arıza durumunda yapmanız gereken Çiğli Alarko Servisi telefon numarası olan (0850) 775 0707 nolu hattan iletişime geçmektir. Çağrı merkezi yetkilisi problemi not alıp ilgili birimin sizle irtibata geçmesini sağlar. Beyaz eşya servisi konusunda uzman personelimiz ile yapacağınız görüşmede problemi tam anlamak için bazı kontroller yapmanız istenebilir. Eğer problem telefon desteği ile çözülemez ise gezici teknik servisimiz arızalı cihazın yerinde onarımı için gereken olası bazı yedek malzemeleri temin edip kapınıza kadar gelir. Sorunun en doğru ve hızlı şekilde çözümü için alternatifleri ile beraber önerilerini sunar. Sizin onayladığınız çözüm kapsamında arıza tamiratı yapılır.

Sizlere daha hızlı hizmet verebilmek için sürekli servis ağımızda iyileştirmeler ve geliştirmeler yapmaktayız. Bu kapsamda görüşleriniz bizim için önemlidir. Lütfen tüm görüş ve önerileriniz çağrı merkezime bildirin. Bildirdiğiniz tüm çağrılar uzman kadromuz tarafından büyük bir titizlikle incelenecektir.

Çiğli Alarko Servisi, ticaret olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için sürekli değişim ve dönüşüm içerisindeyiz. Bu kapsamda Çiğli bölgesindeki Alarko Klima beyaz eşya ürünlerinin servis hizmeti 1 yıl garantili olarak verilir.Servis Hizmetimiz itina ile yapılır. Bizi denemeden farkı göremezsiniz. Klima arıza onarım, bakım ve montaj hizmeti almak için Çiğli Alarko Klima Servisi telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Teknik ekibimiz haftanın 6 günü gelen Çiğli Alarko Servisi taleplerine yanıt vermekte ve yoğunluk durumuna göre aynı gün içerisinde servis taleplerine hizmet sağlamaktadır. Servis ile ilgili detaylı bilgi almak için çağrı merkezi hattımızı arayarak Çiğli Alarko Servisi müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

Çiğli Alarko Televizyon Servisi Bakım ve Onarım servisi en iyi tamir servisi ve ustalarıyla çalışmaktadır. Çiğli Alarko Televizyon elektronik servis merkezimize güvenle emanet edebilirsiniz. Çiğli Alarko Televizyon servisi atölyesi ve merkezi olarak büyük önem taşımaktadır. Çiğli Alarko Televizyon teknik servisi, tüm televizyon lcd plazma projeksiyon onarımını yapabilmektedir.

Uzman Çiğli Alarko Televizyon teknisyenleri ve teknisyen yardımcılarıyla Çiğli Alarko Televizyon servisi olarak hizmet vermekteyiz. Bizlere duymuş olduğunuz güven ve memnuniyetle kendimizi geliştirerek sizlere sorunlarınızda yardımcı olabilmek için çabalıyoruz. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda 7 gün 24 saat kesintisiz, yüksek kalite de hizmet vermekteyiz.Sizleri yanıltmamak adına, güveninizi sarsmamak adına kalitemizden ve çizgimizden ödün vermeden azimle yola devam ediyoruz.

Alarko Türkiye’de tv pazarında ikinci büyük paya sahip şirkettir, Alarko ismi Türkiye pazarında eski olmayan bir şirket olmakla beraber ülkemizde daha önceleri goldstar adı altında satılan elektronik cihazlar Alarko elektroniğin daha önceki adıydı. Alarko elektronik güney kore menşeli bir şirketidir, günümüzde tv üretimi dahil bir çok kolda faaliyet gösteren firma ilk kuruluş tarihi 1947 dir. Alarko ilk radyosunu 1959 yılında üretmeye başlamış ardından ilk tv üretimini de 1966 yılında gerçekleştirip daha sonra ilk klimasını da 1968 yılında üretmeye başlamıştır. Alarko dünyada ilk ince lcd tv üretmeyi başaran şirkettir. Alarko elektroniğin Dünya çapındaki pazar payı hiç azımsanmayacak ölçülerdedir. Türkiye’de tv kullanıcılarının güvenini kazanan Alarko en yaygın servis ağına sahip şirketlerden bir tanesidir

Çiğli Alarko Servisi hizmetleri için sizlere yardımcı olalım. Firmamız alacağınız hizmeti siz değerli müşterilerine inandığı şekilde kaliteli ve titizce sunmaktadır. Tüm servis ihtiyaçlarınızda yapılan işlemler garantili yapılmaktadır. Alarko servis ekibimiz için bize ulaşın sizlere en kısa sürede servisimizi ulaştıralım. Servis ihtiyaçlarınız için bizden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

 

Çiğli Alarko Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : (0850) 775 0707
Çağrı Merkezi : (0850) 775 0707
Mail Adresi : [email protected]

Not : Servisimiz özel servis olarak sizlere hizmet vermektedir.

Bugün: 1 kez, Toplam: 2 kez ziyaret edildi.