Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi Oluştur
İzmir Beyaz Eşya Yetkili Servisi Olarak Profesyonel Ekibimiz ile Her Noktaya Hızlı Çözümler Sunabilecek ve Ayrıca Sizlerin Taleplerini Çözümleyebilecek Ekibimiz Hazır Bir Şekilde Bekliyor
Destek Al

Buca Samsung Servisi

Buca Samsung Servisi

İzmir buca samsung servisi sizlere uzman ekipleri ile kalitesi bir servis anlayışı sunmayı görev benimsemiştir. Çağrı merkezlerimizi arayıp servis kaydı bıraktıktan sonra uzman servis personelimiz sizleri arayıp müsaitlik durumuna göre sizleri ziyaret ediyor. Samsung markalı tüm elektrikli ev aletleri, televizyon, beyaz eşyalarınız için bizden destek alabilirsiniz. Hayatımızın her alanında teknolojik aletleri bize büyük kolaylıklar sağlamakta lakin yoğun kullanımda doğaları gereği ürünler teknik arızalar yaratabilmekte. Arızaların çözümü konusunda yetkili kişiler veya uzman personellerden yardım alınmadığı takdirde arıza daha da büyüyebilir veya ürününüz kullanılmaz hale gelebilir.

Günümüzdü kullandığımız her teknolojik alet arızaya ve bozulmaya müsait aletlerdir. Ürünlerinizi yoğun kullanım sonrası mutlaka bakım için usta ellere teslim etmelisiniz. Merdiven altı iş yapan veya eline takım çantası alıp gelen insanlara teslim edilmemesi gerekir. Markalar ürünleri için her zaman orijinal parça önerir, yan sanayi ürünler kullanıp maliyeti düşürmek isterken ürününüzün yaşam süresini azaltmayın. Bu tarz teknik bilgiler hem cihazınızı uzun süreler kullanmanızı sağlar hem de sizi gereksiz yere doğacak masraflardan kurtarır. Buca Samsung Servisi uzman personellerine güvenin kendinizi emin ellere teslim edin, bu sayede hem cihazlarınız tıkır tıkır çalışsın hem de maddi masrafları düşünmeyin.

Eski ürünlerinizin her zaman tamiri mümkün olmayabilir Samsung servisi personellerimiz her zaman tamir odaklı değil müşteri memnuniyeti odaklıdır. Eski ürürünüz tamir edildiğinde düzgün randıman vermeyecek ise size tamirini önermez, bunun yerine daha yeni bir cihaz almanızı gereksiz masraf yapmanızı engellemeye çalışırız. Nihai kararı yine siz vereceğiniz için sizlere teklif olarak sunulur, istemediğiniz takdir de ürünün tamiri yapılmadan sizlere teslim edilir veya yeni bir ürün önerilerek  servis aşaması son bulmuş olur. Bir diğer servis noktamız olan Bornova Samsung Servisinden de bir çok değerli bilgiye erişebilirsiniz.

İzmir Buca Samsung Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0 850 775 07 07
Çağrı Merkezi : 0 850 775 07 07
Mail Adresi : destek@izmir-onlineservis.com

30 Temmuz 2018
725 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM

 1. Caner İnce dedi ki:

  Samsung WF90F5EGX4W modeli 9 kg çamaşır makinem çok sesli çalışıyordu ardından su kaçırmaya başladı ne kadar arızası vardır ?

  1. admin dedi ki:

   En sağlıklı fiyat teklifi için ürününüzü teknik servise almamız lazım efendim lütfen çağrı merkezimizi arayınız.

 2. Ozan Öztürk dedi ki:

  Samsung 43″ televizyonumun bir kısmı karanlık gösteriyor acaba problem nedir kaç para masrafı vardır

  1. admin dedi ki:

   Led arızası efendim. LED’lerin farklı çeşitleri vardır 200 ile 450 tl arasında fiyat çizelgesi vardır ürünü servise aldığımızda net fiyat verebiliriz

 3. Çiçek Birinci dedi ki:

  Buzdolabım buzluk kısmından su akıtıyor alt kısmı da soğutmuyordu ve dolap artık kokmaya başlamıştı bugün gelip sorumu çözdüler teşekkür ederim. Bol kazanç diliyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürününüz arızası için 6 aylık garanti kapsamındadır.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonServisi Ara