Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi Oluştur
İzmir Beyaz Eşya Yetkili Servisi Olarak Profesyonel Ekibimiz ile Her Noktaya Hızlı Çözümler Sunabilecek ve Ayrıca Sizlerin Taleplerini Çözümleyebilecek Ekibimiz Hazır Bir Şekilde Bekliyor
Destek Al

Betonyol Vestel Servisi

Betonyol Vestel Servisi

İzmir betonyol vestel servisi merkezimiz ile sizlere 7/24 yardımcı olabilecek kaliteli uzman ekiplerimiz sayesinde her noktaya hızlı ve garantili çözümler götürüyoruz. Profesyonel anlamda hayatınızı kolaylaştıracak beyaz eşyaların bakımı konusunda profesyonel bilgiye sahip ekiplerimiz ile sorunlarınızı en kısa ve en uygun fiyatlara çözümlüyoruz.  Piyasada birden fazla model ve marka ürün bulunmakta ve bunların zaman içersin de sorunlar ile karşılaşmanıza neden olabilmektedir. Kullanım hatası veya makinenin içindeki parçaların arızalanması buna yol açabilir. Hayatımızda neredeyse hemen her alanında kullanmakta olduğumuz bu ürünlerin sorun yaşatması bizlere aksaklıklar yaratacağı için düzenli kullanım oldukça bu noktada önemlidir. Çünkü bu tarz ürünlerin yaptıkları işi insan gücü neredeyse daha fazla tüketim ve zaman içersin de yapacağı için bu ürünler bizim için fazlası ile önemlidir.

Örnek olarak vermek gerekirse, evinizde sürekli kullandığınız buzdolapları yiyecek ve içecekleri sakladığımız önemli bir yerdir. Bunun bozulması veya arıza yapması bizleri oldukça zora sokacağı için en önemli cihazlardan bir tanesi olduğunu biliyorsunuz. Betonyol vestel servisi mize gelen şikayetler arasında en çok olarak buzdolabı içersin de oluşan kötü kokular ve buzlanma dır. Buzdolapları düzenli bir şekilde temizlenmeli ve içersin de 3-4 ayda bir oluşan buzlanmaları eritilmesi gerekmektedir. Eğer bu işlem yapılmazsa zaman içersin de bu buzlanmalar artacak ve temizlenme olmaması diğer yiyeceklere de kötü kokularının bulaşmasına neden olacaktır. Vestel servisi uzmanlarımız sizlere bu noktada dikkatli olmanızı ve bu konuya önem vermenizi önermektedir.

Buzdolapları ile yaşayacağınız her sorunu hızlı ve garantili bir şekilde çözümleyebilecek Üçyol vestel servisi merkezimize ulaşmak için internet sayfamızı veya çağrı merkezimiz ile irtibata geçerek arıza destek kaydı oluşturabilirsiniz. Yapacağımız bütün işlemler bir yıl boyunca servisimiz garantisi kapsamı altında olacaktır.

Not: Ürünleriniz garanti süresi dolsa bile sizlere özel servis olarak hizmet vermekteyiz.

İzmir Betonyol Vestel Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0 850 775 07 07
Çağrı Merkezi : 0 850 775 07 07
Mail Adresi : destek@izmir-onlineservis.com

31 Aralık 2017
272 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Servisi Ara