Bayraklı Vestel Servisi

İzmir Bayraklı Vestel Servisi firmamız, her anlamda sizlere yardım edebilmek adına kurulan, beyaz eşya, klima, televizyon ve kombi bakımı onarımı konusunda sizlere ihtiyaç duyduğunuz  her noktada uzman kadromuz ile  yardımcı olmaya hazırız. Beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarınız için tamir, bakım ve montaj işlerinizde gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz. Arızalı cihazlarınız için aynı gün garantili servis hizmet alabilirsiniz.

Tüm kullanıcılar, ev veya iş yerlerinde kullandıkları ürünlerin bakımını doğru şekilde yapıldıklarında sorun çıkma ihtimali oldukça azalır.Ancak bu durum %100 sorun çıkmaması gibi bir durum oluşturmaz. Sorun çıkartan beyaz eşyalarınız için dert etmenize gerek yok çünkü bayraklı vestel servisi merkezimiz sizlere 7/24 hizmet verebilmek adına çalışmaktadır. Oluşturmuş arıza destek kaydı için en kısa sürede ekiplerimiz sizleri ziyaret edecektir.

Bozulan veya onarım isteyen beyaz eşyalarınızı güvenilir bir şekilde bizlere teslim edebilirsiniz. Bütün beyaz eşyalarınız veya evinizde kullanmış olduğunuz cihazları tanıyor ve bunların yaratabileceği problemleri öngörüp sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Profesyonel ve Kaliteli hizmet alabilmek adına ;

Bayraklı Vestel Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0 850 775 07 07
Çağrı Merkezi : 0 850 775 07 07
Mail Adresi : destek@izmir-onlineservis.com

Bir cevap yazın